Faktoring özellikle KOBİ’ler olmak üzere işletmelerin hedeflerine ulaşmasında büyük rol oynayan bir destek hizmetidir. TEB Faktoring olarak bir ilki gerçekleştirdik ve Online Şube uygulamamız ile bu hizmeti günlük hayatımızın içine uyarladık. Artık ister cep telefonlarınızdan isterseniz web üzerinden faktoring ile ilgili tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz!

1.TEB Faktoring müşterisi olsanız da olmasanız da web sitemizdeki Hızlı Başvur bölümünden sisteme giriş yaparak nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

2.Şubeye giderek beklemenize gerek kalmadan cep telefonunuza indireceğiniz TEB Faktoring uygulaması ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

3.Başvuru ister mobil uygulama, ister Online Şube’den olsun bütün işlemler çok kolay ve pratiktir. İşlem yapmak istediğiniz dökümanın fotoğrafını çekip göndermeniz süreci başlatmak için yeterlidir.

4.Hızlı Başvur sistemi ile yapılan başvurular direkt olarak sisteme aktarılır ve en kısa sürede size geri dönüş yapılır.

5.Hızlı Başvur uygulamasında aynı zamanda devam eden işlemlerinizi de takip edebilirsiniz.

Hızlı Başvur’u kullanmak için www.tebfaktoring.com.tr/hizli-basvur/ adresini ziyaret edebilir, mobil uygulamamızı Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz.