TEB Faktoring olarak daha hızlı ve pratik işlemler yapmanıza olanak sağlayan bir dönem başlattık. Dijitalleşme yolunda başta KOBİ’ler ve her büyüklükte şirkete sunduğumuz hizmetlerimizde önemli adımlar attık.

Yeni teknoloji ve dijitalleşmeyi süreçlerine doğru şekilde dahil edebilen şirketler, şirket içi verimliliği artırıp kaynaklarını optimize ederken, müşteri memnuniyeti anlamında önemli aşamalar kaydediyor. Biz de bu bakış açısıyla çıktığımız yolda başarıyla ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Tebfaktoring.com.tr ve internet şube
Çalışmalarımıza temel dijital varlığımız olan kurumsal web sitemiz tebfaktoring.com.tr ile başladık. Web sitemizi gerek içerik, gerekse de teknoloji anlamında kullanıcı dostu tasarladık. Sitemizde halihazırda online hızlı başvuru ile işlem başlatmak için kullandığınız Hızlı Başvuru bölümünü daha yalın ve pratik bir yapıya kavuşturduk.

Hızlı Başvuru bölümüne gösterdiğiniz ilgi bizi dijitalleşme yolunda daha derin bir hamle yapma yönünde cesaretlendirdi. Sektörümüzde Türkiye’de, hatta dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan internet şubemiz için kolları sıvadık. Web sitemizde yer alan internet şubesi artık her kullanıcının hesaplarına ilişkin tüm işlemlerini yapmasına olanak sağlıyor.

Mobil uygulama ile Hızlı Başvur
Diğer yandan, yine sektörümüze yenilik anlamında liderlik ederek, Hızlı Başvur hizmetimizi mobil uygulamamız ile bir adım daha öteye taşıdık. Cep telefonlarınıza AppStore veya GooglePlay üzerinden indirebileceğiniz mobil uygulamamız sayesinde, faturalı alacaklarınız ile ilgili detaylı bilgileri bizimle cep telefonunuz aracılığıyla kolayca paylaşabiliyorsunuz. Yalnızca birkaç adımda bize ilettiğiniz bilgileriniz incelendikten sonra müşteri temsilcilerimiz size en  kısa sürede geri dönüş yaparak işleminizi tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Faktoringin faydaları blogumuzda
Bir diğer yenilik, şu anda okumakta olduğunuz, blog.tebfaktoring.com.tr adresli bloğumuz. Faktoringin işletmenize ne gibi faydalar sağlayabileceğini, dünyadan ve Türkiye’den faktoring ile ilgili gelişmeleri ele aldığımız yazılarımızın, nakit akışınızı daha doğru yönetmeniz ve işletmenizi geliştirmeniz anlamında katkı sağlayacağını umuyoruz.

Özetle hızlı, pratik ve TEB Faktoring güvencesiyle güvenilir işlem yapmanın rahatlığını yaşayın, ister cep telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan bize birkaç tık ile ulaşın diye dijitalleştik. Web sitemiz, internet şubemiz, mobil uygulamamız ve bloğumuz ile ilgili geri bildirimlerinizi almak bizi çok mutlu edecektir. TEB Faktoring’in hep yanı başınızda olduğunu unutmayın.