TEB Faktoring’in tüm faktoring işlemlerinizi internet üzerinden yapma imkanı sunan Online İşlemler’i hakkında detaylı bilgi bu yazımızda.

Dijital dünyada işlem yapma kolaylığı sunan Online Faktoring sayesinde tüm işlemlerinizi internete bağlı tek bir cihazınızla kontrol edebilirsiniz.

TEB Faktoring tarafından tanımlanan kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra faktoring hesaplarınıza ait ana sayfaya ulaşıyorsunuz. Buradan; güncel risk ve bakiye bilgilerinize, şirketimize yapmış olduğunuz işlem başvurularınıza, vadesi gelmemiş veya tahsil olmuş alacaklarınızın bilgilerine, kısacası TEB Faktoring’ten gerçekleştirmiş olduğunuz tüm işlemlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Hızlı Başvur uygulaması üzerinden başvuru yaptığınız tüm yurtiçi ve yurtdışı faktoring işlemlerinizi Başvurularım’da detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Yeni faktoring işlem taleplerinizi de yine Online İşlemler’deki Hızlı Başvur sekmesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Faktoring Online İşlemler, faktoring başvuru ve işlemlerinizde kolayca ve hızlıca sonuca ulaşmanız için tasarlandı. Siz de Online Faktoring’in avantajlarından faydalanmak için Hızlı Başvur‘abilir web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Online Faktoring Bilgilendirme Kitapçığı talepleriniz için tebfaktoring@tebfaktoring.com.tr’den bize mail atabilirsiniz.